Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach

  • 40 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach Benidorm med 1 sovrum, som har plats för upp till 4 gäster, ligger i distriktet Gemelos 28, ganska nära Punta del Cavall. Under din vistelse erbjuder den här 40 m² stora lägenheten med en solterrass även tillgång till en pool med solterrass.

Boendet har sitthörna och vardagsrum med luftkonditionering, samt erbjuder utsikt över havet. Lägenheten erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Det finns också en separat toalett och en dusch.

Det här boendet säkerställer gästernas avkoppling genom att erbjuda solarium. Under sin vistelse kan gästerna utnyttja vandring som är tillgängliga på plats.

Förutom ett komplett kök erbjuder Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach även matplats.

Det väldigt bra läget erbjuder enkel tillgång till Balco del Mediterrani cirka 25 minuter bort till fots. Inom 2 km från Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach kan du besöka San Jaime y Santa Ana-kyrkan. Cala Tío Ximo ligger också cirka 13 minuter bort till fots. Tågstationen Benidorm spårvagnsstation är belägen inom 3 km från den här lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach Benidorm
Carpe Diem 9
Mobilpris

Carpe Diem 9

9.5
Exceptionellt 14 recensioner
27 m från boendet
USD 100 USD 90
per natt
Sea Views 2Br Apt In Benidorm Levante Beach
Mobilpris

Sea Views 2Br Apt In Benidorm Levante Beach

8.4
Väldigt bra 27 recensioner
35 m från boendet
USD 170 USD 153
per natt
Apartamento Trinisol II 4 If Benidorm
Mobilpris

Apartamento Trinisol II 4 If Benidorm

9.8
Exceptionellt 12 recensioner
35 m från boendet
USD 53 USD 48
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Alicante Flygplats
    61 km

    Tågstationer

    Disco Benidorm spårvagnsstation
    2,6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Aktiviteter

    • Dykning
    • Snorkling
    • Kanotpaddling
    • Vandring
    • Ridning
    • Fiske

    Boendetjänster

    • Säkerhet
    • Biluthyrning
    • Utflykts-/biljettservice

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Säsongsöppen utomhuspool
    • Strand
    • Vattenpark
    • Solterass
    • Trädgård
    • Solarium
    • Pool med utsikt

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum
    • Hiss
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:30 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerCV-VUT0482476-A,ESFCTU00000302800001879200000000000000000VT-482476-A6
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach?
      Populära sevärdheter nära Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach inkluderar bland annat Cala Tío Ximo, Balco del Mediterrani, San Jaime y Santa Ana-kyrkan.
    • ❓
      Finns det gratis Wi-Fi på Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach?
      Internet tillhandahålls gratis på Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach.
    • ❓
      Hur stort är denna lägenhet?
      Denna lägenhet är 40 m² stort.
    • ❓
      Kommer vi att njuta av utsikten från vårt rum på lägenheten?
      Ja, rummen på lägenheten har utsikt över staden.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Alicante Flygplats
    61 km

    Tågstationer

    Disco Benidorm spårvagnsstation
    2,6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Agua Mundo 7-2 Apartment Levante Beach Benidorm

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng